Kod identyfikacyjny

Hasło


Olimpiq Flavin Marketing  

Najczęściej zadawane pytania


związane z produktem Olimpiq StemXCell

– Czym jest produkt Olimpiq StemXCell?
 Olimpiq StemXCell jest nowym odkryciem, nową kategorią produktów w suplementacji diety. Jest wyciągiem z wybranych, naruralnych składników, które w organizmie są zdolne zwiększyć uwalnianie ze szpiku kostnego dorosłych komórek macierzystych przynajmniej o 50%. Wspomaga wędrówkę komórek macierzystych z krwi do tkanek. Jeśli możemy skłonić nasz organizm do tego, by w naturalny sposób produkował wiecej komórek macierzystych, wtedy sam nasz organizm potrafi naprawić szkody spowodowane przez choroby, wypadek lub po prostu starzenie się. Im więcej jest komórek macierzystych w krwi, tym lepszy jest stan zdrowia organizmu.

– Jakie są jego składniki?
 W fazie badawczej przebadano prawie 20 tysięcy substancji. Spośród nich wybrano tych dziewieć, które w największej ilości zwiększyły liczbę komórek macierzystych w peryferycznych naczyniach krwionośnych. Wszystkie składniki bez wyjątku dysponują silnym działaniem antyoksydacyjnym. Z wyjątkiem jedynego składnika pochodzenia zwierzęcego (chrząstka rekina) w produkcie występują owoce, rośliny lecznicze i rośliny kuchenne.
– Przez jaki okres czasu trzeba go przyjmować?
 Polecamy przyjmowac go przez minimum 3 miesiące, ale może być też stosowany systematycznie.

– Czy trzeba robić przerwy, jesli tak, to ile?
  Moze być stosowany bez przerwy.

– Czy polecany jest też w celach profilaktycznych?
 Tak, ponieważ zdolność naprawy i odbudowy organizmu różni się znacznie w wieku dziecięcym, dorosłym i podeszłym. Ta zdolność po ukończeniu 30-35 lat systematycznie maleje.

– Czy można rozdrobnić kapsułkę?
 Tak, zawartość kapsułki może być przyjmowana także wtedy, kiedy wymieszamy ją np. Z sokiem owocowym, jogurtem. Rozwiązuje to problem podawania preparatu u chorych dzieci lub u osób zmagających się z problemami w przełykaniu.

- Czy jest na nią pozwolenie?
 Zgodnie z przepisami UE znikła procedura wydawania pozwolenia, zamiast niej, biorąc pod uwagę odpowiedzialność producenta, istnieje obowiązek rejestracji, co oznacza przedłożenie danych produktu w

– Czy ma jakieś skutki uboczne?
  Zawiera wyciągi z roślin i czynniki działające o dobroczynnym dla organizmu działaniu. Oprócz działania pomnażającego komórki macierzyste, można doświadczyć również jego działania poprawiającego krążenie, wychwytującego wolne rodniki i antyoksydacyjnego.

– Czy może powodować alergię?
 Nawet zdrowy ludzki organizm może reagować alergią na jakąkolwiek powszechnie wystepującą substancję (np. czereśnie). Produkt nie zawiera cukru, sztucznych barwników, soji, sztucznych aromatów, pochodnych mleka, drożdży, środków konserwujących.

– Po jakim czasie można odczuć poprawę?
 Przeważnie już po upływie 2-3 tygodni pojawia się zmiana, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że każdy organizm ludzki dysponuje różną liczbą komórek macierzystych, dlatego działanie środka pomnażającego komórki macierzyste zależy od wielu czynników: płci, wieku, ogólnego stanu zdrowia, możliwych chorób, trybu życia. Właśnie dlatego od indywidualnych czynników zależy ile potrzeba czasu.

– Ile trwa w organizmie działanie jednej kapsułki środka pomnażającego komórki macierzyste?
  Podczas badań mierzyliśmy liczbę komórek macierzystych po pierwszej, trzeciej, szóstej, dziewiątej i osiemnastej godzinie. Jego działanie po spożyciu może być wymierzalne od 1 do 18 godzin.

– Czy powoduje jakieś zmiany w nowotworach?
 Równolegle z mierzeniem poziomu komórek macierzystych i określeniem podniesionej liczby komórek macierzystych prowadzono badania nad obserwacją genów odpowiedzialnych za nowotwory (zmiana ekspresji onkogenów). Będące do skontrolowania wyniki wykazują, ze zmniejsza się ekspresja genów, czyli czynniki działające kapsułki mają działanie przeciwnowotworowe.

– Czy istnieje potrzeba kontroli lekarskiej, badań lekarskich?
 W spożyciu jako suplement diety nie jest to konieczne, ale oczywiście mogą Państwo poinformować swojego lekarza prowadzącego.

– Czy przyjmowanie produktu może zastąpić leki albo terapię lekarską?
 Ten suplement diety nie ma zamiaru diagnostyzować, czy/i leczyć choroby.

– Jakie są jego interakcje z innymi lekami?
 Obecnie nie ma danych na temat lekarstw, przypuszczalnie niektóre z nich zmniejszają liczbę komórek macierzystych. Dlatego też dla pewności działania preparatu zaleca się zrobić przerwę – przynajmniej 1 godzinę.

– Ile trwa w organizmie działanie jednej kapsułki środka pomnażającego komórki macierzyste?
 Podczas badań mierzyliśmy liczbę komórek macierzystych po pierwszej, trzeciej, szóstej, dziewiątej i osiemnastej godzinie. Jego działanie po spożyciu może być wymierzalne od 1 do 18 godzin.

– Czy zaleca się jego stosowanie w czasie ciąży i karmienia?
 Działanie preparatu testowane było na zwierzętach, nie prowadziliśmy badań na tym polu, natomiast na podstawie składników nic nie stoi na przeszkodzie by przyjmować produkt.

– Czy komórkami macierzystymi można naprawić wady wrodzone, wady genetyczne?
 Komórkami macierzystymi – ani poprzez przeszczep, ani z pomoca krwi pępowinowej, ani poprzez pomnażanie komórek macierzystych nie można naprawić wad genetycznych naszych komórek.
strona główna | sklep internetowy | kontakt | regulamin