Kod identyfikacyjny

Hasło
W Stanach Zjednoczonych złoto koloidalne już od 1885 roku jest stosowane w leczeniu choroby alkoholowej, gdyż zmniejsza pociąg do alkoholu. Oprócz tego zażywa się je również w celu zmniejszenia uzależnienia od kofeiny i węglowodanów. Dr Nilo Caireo i dr A. Brinckmann w swojej bestsellerowej książce pt. „Materia Medica” (wydanie 19, 1956, Brazylia, Sao Paulo) nazywają koloid złota najlepszym środkiem przeciw nadwadze.

Na początku XX wieku często wszczepiano pacjentom złote płytki pod skórę na opuchniętych stawach łokciowych lub kolanowych, dzięki czemu ból słabł lub całkiem ustawał. Złoto jest regularnie stosowane do leczenia zapalenia stawów od roku 1927. W innej pracy naukowej wykazano, iż złoto koloidalne poprawia wydajność umysłową. Regularne przyjmowanie koloidu złota w ciągu 3-4 może podnieść IQ nawet o 20%, poprawia zdolność koncentracji i wyostrza umysł. Uważa się, że złoto koloidalne zwiększa przewodnictwo w zakończeniach nerwowych, znajdujących się w organizmie i centralnym układzie nerwowym, przez co poprawia wydolność fizyczną i umysłową. To zgodne jest z opinią Edgara Cayce’a, który twierdził, iż złoto wspomaga odbudowę systemu nerwowego. Cayce napisał, że odpowiednio dawkowane złoto i srebro może niemal dwukrotnie zwiększyć długość życia.

W 2002 roku australijscy i nowozelandzcy naukowcy z wykorzystaniem złota i srebra przygotowali leki przeciwnowotworowe, które u mysz zniszczyły komórki rakowe, nie atakując przy tym zdrowych komórek!Biochemicy również stosują złoto w związkach białkowych do produkcji leków ratujących życie. Trwają testy nowego związku złota, przeznaczonego do leczenia AIDS, który hamuje namnażanie wirusów i jest stosowany w leczeniu zakażonych komórek i pewnych rodzajów chorób nowotworowych. Płytki złota mikroskopijnej wielkości wstrzyknięte do organizmu zatrzymują rozprzestrzenianie się raka prostaty, za pomocą złota koloidalnego leczy się raka jajników, laser impulsowy pracujący na parach złota także niszczy komórki rakowe, nie uszkadzając zdrowych komórek.

Stosowane codziennie wraz ze srebrem koloidalnym wspomaga i wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu, system immunologiczny, zwiększa witalność i długość życia. Aby preparat lepiej się wchłonął, między zażywaniem koloidu srebra i złota należy odczekać minimum pół godziny!


Kiedy tylko współcześni uczeni i lekarze odkryją to wszystko, co jak się wydaje, nasi przodkowie wiedzieli już dawno, powoli, ale z pewnością będziemy mogli na nowo doświadczyć cudownych leczniczych właściwości złota. Nigdy nie odnotowano żadnych skutków ubocznych roztworu złota dobrej jakości. Nie wchodzi w interakcje z innymi lekami, nie wpływa na ich działanie.

Roztwór koloidu złota dobrej jakości jest całkowicie naturalnym mineralnym suplementem diety. W przypadkach zapalenia stawów skutecznie łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, poprawia ruchomość stawów. Zmniejsza szkodliwe skutki stresu, poprawia pracę mózgu i wspomaga regenerację układu nerwowego.


Regularne stosowanie łagodzi skutki depresji, przygnębienie, stany lękowe, napięcie nerwowe, poprawia się ogólne samopoczucie chorych. Przywrócenie dobrego samopoczucia jest dobroczynne w przypadku każdej choroby, gdyż zwiększa chęć do życia i wiarę pacjenta w wyzdrowienie. Wyostrza umysł, podnosi zdolność koncentracji.

Jest skuteczny także w leczeniu nadpobudliwości i braku zdolności koncentracji. Dodaje energii i podnosi libido. Reguluje rytm serca, pobudza krążenie, optymalizuje temperaturę ciała. Z pozytywnym skutkiem stosuje się w celu zmniejszenia uzależnienia od alkoholu, nikotyny, kofeiny i węglowodanów. Znacząco łagodzi objawy astmatyczne.

strona główna | sklep internetowy | kontakt | regulamin